GĘBA PEŁNA GWOŹDZI 
Głos Szatana podczas srania

Dziś oglądamy samochód, który kupujesz, kiedy za bardzo nie masz za co, masz spaczony gust czy też nie przywiązujesz wagi do tego czym jeździsz, dostałeś po teściu, chciałbyć mieć Lancię Lybra, ale tu akurat nie ma.


Zupełnie niespotykany model Honkera wyrózniający się od zewnątrz budą bez okien i bez wnęk na okna, silnikiem VM oraz zabudową więzienną w środku w postaci klatki, dwóch miejsc dla konwojentów, mocowanie broni, dodatkowy wiatrak do wentylacji. Samochód został zamówiony przez Służbę Więzienną w Daewoo w Lublinie lecz nigdy nie został odebrany. 


Wersji Poloneza było miedzy 1977 a 2022 rokiem bez liku, a wśród nich ciekawy Polonez sanitarka, który prawdopodobnie powstał jeszcze przed próbami zabudowy cargo czy to z Mysłowic czy tej drugiej brzydszej, ale bardziej powszechnej. 


Gęba Pełna Gwoździ to baza bezużytecznej wiedzy, absolutnie nikomu nie potrzebna. I tak będzie i dziś. Myślę, że jest i tak znacznie bardziej ciekawe niż nowe stroje w butiku Dagmary i jej syna Conana, ja pierdolę, masowo umierają moje szare komórki, bo już samo patrzenie na tą parę, odbiera chęci do życia.  


Najstarszym samochodem sprzedawanym obecnie w Ugandzie jest Ford Consul z 1962 roku. Wygląda tak jak na zdjęciach, a zielony kolor w metaliku przywodzi 




Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.